KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17223273

nr 1722 3273

Else Höros, Signerad. Olja på duk, 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 86x66 cm

Utrop:

600 kr

måndag 8 september 2025
kl 18:55:24